fbpx
 • Naše služby

  Nabízíme kvalitní přezouvání os. automobilů, alu, plech, všech rozměrů na strojích HOFMANN, BUTLER, kola zbavujeme nečistot tlakovou myčkou kol, nový gumový ventil zdarma je samozřejmostí, vyvažování opět profi HOFMANN, žádná čína. Přezouváme motocykly,zouvačka Hofmann, pomaloběžná,používaná pouze na moto, vyvažovačka profi CEMB 22 s každoroční kalibrací, samozřejmostí je výměna ventilu zdarma. Montáže a demontáže nákladních pneu do 24“ včetně vyvážení. Dále provádíme opravy průrazů, likvidaci pneu.

 • Historie firmy

  Pneuservis Kalousek a obchodní firma vznikaly od roku 1996, zabývá se přímým dovozem motopneu i autopneu, motocyklů, omezeně i motodílů. Motopneu se dováží výhradně od německého velkoobchodního partnera, který má dlouholeté zkušenosti v oboru a díky velice dobrým vztahům s majitelem i personálem si může naše firma ohledně motopneu dovolit ty nejlepší možné dovozní podmínky..

 • Co najdete u nás a jinde byste hledali marně

  Rozhodně opravy alu na počkání, přezouvání skútrů a čtyřkolek od 8“, přesné vyvažování motokol na CEMB 22. Velký výběr motopneu včetně použitých. Stálá pracovní doba včetně sobot.

 • Přezouvání osobních a nákladních aut, dodávek, tahačů a přívěsů

  Nabízíme velmi kvalitní a spolehlivý pneuservis osobních automobilů, dodávek a nákladních aut. Nevaáhejte a zavolejte. Cena Vás překvapí...

 • Opravy ALU disků

  Opravy ALU a plechových kol provádíme do 24 hod, případně dle dohody i na počkání.Rovnání kol motocyklů /3-6 dnů/.

..... Motopneu Kalousek

S námi jedete ve stopě kvality a spokojenosti... Mobilní telefon: 603 846 034